HAKKIMIZDA

EDC Mühendislik, Mimarlık, İnşaat ve Ticaret A.Ş. (EDC Engineering, Architecture, Construction and Trade Co. Inc.) inşaat sektöründe güvenilirliği, dürüstlüğü, iş organizasyonu ve kalitesi ile tanınan üç firmanın güçlerini, bilgi ve deneyimlerini birleştirerek uluslararası projelerde yer alarak ülke içindeki başarılı çalınmalarını ülke dışında da sürdürmek hedefiyle kurulmuştur.

EDC A.Ş.'ni oluşturan,

  • ENDER Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş.
  • ATİLA DİNDAR İnşaat Tadilat Dekorasyon
  • Coşkun İnşaat-Cemalettin Coşkun

EDC A.Ş.'ni ayrı bir kuruluş olarak düşünmemekte ve tüm güçlerini ve desteklerini EDC A.Ş.'nin hedefine ulaşmasına yönelik olarak ortaya koymaktadırlar.

Ortak firmalardan ENDER Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. (ENDER Engineering Construction and Trade Co. Inc.) 1995 yılında kurulmuş olup YÖN Şirketler Gurubu'nun bir üyesidir. İnşaat sektöründe kalite, ekonomi ve hız sloganıyla ortaya çıkmış ve bu üç önemli sembole başlangıç hedeflerinden birisi olan güvenilirliği de eklemeyi başarmıştır.

Nitelikli prefabrik yapılar başta olmak üzere fabrikalar, üretim tesisleri, alıveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofis ve iş merkezleri üreten ENDER A.Ş. taahhüt ettiği süreden önce iş bitiren firma olarak isim yapmıştır.

Diğer ortak firma ATİLA DİNDAR İnşaat Tadilat Dekorasyon (ATİLA DİNDAR Construction Renovation Decoration) kurulduğu 1992 yılından itibaren ağırlıklı ve öncelikli olarak ülkemizdeki Avrupa Ülkeleri Büyükelçilikleri ile çalışmaktadır.

Son derece titiz, nitelikli ve kaliteli çalıma gerektiren bu sektörde, bugüne kadar başarıyla çalışması ve sürekliliğini koruması ATİLA DİNDAR İnşaat'ın en önemli referansını oluşturmaktadır.

Sektördeki vazgeçilmez müşteri talepleri olan planlı çalışma ve güvenilirlik firmanın başta gelen özelliklerinden birisidir.

Hizmet ettiği bu özel alanda 1992 yılından beri farklı ülkelere mensup üst düzey işverenler ile çalışıyor olması, firmanın çok özel deneyimler kazanmasını sağlamış olup, bu deneyimin diğer iş alanlarına da yansıması firmanın en önemli kazanımlarından birisi olmuştur.

Coşkun İnşaat-Cemalettin Coşkun, 1993 yılında çeşitli bina inşaatlarında sadece ince inşaat ileri yapmak amacıyla kurulmuş bir aile firmasıdır. Zaman içerisinde yine aile içerisinden yetişen mühendisler ve yine Coşkun İnşaat kültürü ve terbiyesi içerisinde çıraklıktan yetişmiş yönetici şantiye kadroları ile kendi iş kolunda Türkiye' nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

Yurt içinde ve Yurt dışında çeşitli 5 yıldızlı oteller, konut inşaatları, iş merkezleri, resmi binaların hem kaba inşaatında hem de ince inşaatında görev almış ve bunları başarıyla tamamlamıştır.

Coşkun İnşaat'ın en önemli özelliği bir defa firmayla çalışan kuruluların sonraki işlerinde de yine Coşkun İnşaat ile çalışmayı arzu etmeleridir.

Zaman içerisinde vizyonunu genişleten Coşkun İnşaat, çeşitli iştirakler içerisinde yer alarak kendi yatırımlarını da yapmaktadır.

 
     
İletişim Hızlı Erişim Sosyal Medya
EDC Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Çetin Emeç Bulvarı No: 62 Balgat
06520 ANKARA

Tel: +90 (312) 284 02 06
Fax: +90 (312) 284 06 09
Ana Sayfa
Site Ağacı
Site İçi Arama
© 2015. All Rights Reserved. web tasarim | web uygulama
enderinsaat atiladindar coskuninsaat