HAKKIMIZDA

EDC Mühendislik, Mimarlık, İnşaat ve Ticaret A.Ş. (EDC Engineering, Architecture, Construction and Trade Co. Inc.) inşaat sektöründe güvenilirliği, dürüstlüğü, iş organizasyonu ve kalitesi ile tanınan üç firmanın güçlerini, bilgi ve deneyimlerini birleştirerek uluslararası projelerde yer alarak ülke içindeki başarılı çalınmalarını ülke dışında da sürdürmek hedefiyle kurulmuştur.

EDC A.Ş.'ni oluşturan,

  • ATİLA DİNDAR İnşaat Tadilat Dekorasyon

EDC A.Ş.'ni ayrı bir kuruluş olarak düşünmemekte ve tüm güçlerini ve desteklerini EDC A.Ş.'nin hedefine ulaşmasına yönelik olarak ortaya koymaktadırlar.

Ortak firma ATİLA DİNDAR İnşaat Tadilat Dekorasyon (ATİLA DİNDAR Construction Renovation Decoration) kurulduğu 1992 yılından itibaren ağırlıklı ve öncelikli olarak ülkemizdeki Avrupa Ülkeleri Büyükelçilikleri ile çalışmaktadır.

Son derece titiz, nitelikli ve kaliteli çalıma gerektiren bu sektörde, bugüne kadar başarıyla çalışması ve sürekliliğini koruması ATİLA DİNDAR İnşaat'ın en önemli referansını oluşturmaktadır.

Sektördeki vazgeçilmez müşteri talepleri olan planlı çalışma ve güvenilirlik firmanın başta gelen özelliklerinden birisidir.

Hizmet ettiği bu özel alanda 1992 yılından beri farklı ülkelere mensup üst düzey işverenler ile çalışıyor olması, firmanın çok özel deneyimler kazanmasını sağlamış olup, bu deneyimin diğer iş alanlarına da yansıması firmanın en önemli kazanımlarından birisi olmuştur.

Yurt içinde ve Yurt dışında çeşitli 5 yıldızlı oteller, konut inşaatları, iş merkezleri, resmi binaların hem kaba inşaatında hem de ince inşaatında görev almış ve bunları başarıyla tamamlamıştır.

 
     
İletişim Hızlı Erişim Sosyal Medya
EDC Mühendislik Mimarlık İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Mustafa Kemal Mah. 2124 Cad. 22/7 06510
ÇANKAYA / ANKARA

Tel: +90 (312) 284 02 06
Fax: +90 (312) 284 06 09
Ana Sayfa
Site Ağacı
Site İçi Arama
© 2015. All Rights Reserved. web tasarim | web uygulama
atiladindar coskuninsaat